Nasi uczniowie

Zespół Szkół Publicznych w Suchaniu rozbudza pasję do nauki u swoich uczniów. Starannie stworzony program nauczania utrwala wiedzę potrzebną im, by przewodzić w wybranych przez uczniów zawodach. 

 

Program edukacyjny dostarcza wielu wartościowych doświadczeń w zróżnicowanych działach tematycznych. Wspieramy uczniów w odnajdowaniu i rozwijaniu swoich najmocniejszych stron. Pomagamy w osiąganiu doskonałych rezultatów nawet w dziedzinach, w których czekają ich najcięższe wyzwania. Nauczyciele przedstawiają praktyczne zastosowania dla każdej dziedziny wiedzy, której uczą. Motywuje to uczniów do nauki i uświadamia im, jak ważny jest to materiał. Planujemy poszczególne lekcje tak, aby były zorientowane na aktywne nauczanie, prowokowały uczniów do dalszej nauki i motywowały do samorozwoju. 

 

Dobrowolne zajęcia pozalekcyjne pozwalają uczniom na przeniesienie teoretycznego materiału edukacyjnego poznanego na lekcjach, do praktycznego świata jego zastosowań. Nauczyciele dostarczają pomysłów i zachęcają uczniów do przejęcia inicjatywy. W ten sposób uczniowie ćwiczą kreatywność, sami ustalają sobie cele oraz nabywają cenną wiedzę praktyczną.

  

Szkolna Księga Talentów

Uczeń otrzymuje wpis do Księgi Talentów na koniec roku szkolnego za udział w konkursach i zawodach sportowych oraz artystycznych na szczeblu co najmniej wojewódzkim pod warunkiem zajęcia miejsca punktowego w pierwszej dziesiątce (Statut ZSP w Suchaniu rodział VII)

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

 

Zespół Szkół Publicznych w Suchaniu
ul.K.A.Hlonda 1

 

tel. 91 5624012 
e-mail: spsu@post.pl

 

 

godziny pracy sekretariatu 7:00-15:30

Godziny otwarcia świetlicy:

Od poniedziałku do piątku       

     07:00 - 16:00       

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Zespół Szkół Publicznych w Suchaniu